„Jak Zabłysnąć w Świecie Finansów Fachowym Angielskim, Zyskać Wiarygodność Kontrahentów i Uniknąć Kosztownych Błędów w Czasie Krótszym Niż 20 Minut?”

Niezawodna Ściąga – Bilans oraz Rachunek Zysków i Strat po Polsku i Angielsku

okładka ściąga bilans

Możesz śmiać się z księgowych, przedsiębiorców, pracowników Centrów Usług Wspólnych, dyrektorów finansowych i doradców podatkowych, którzy nadal mają problem z nieznajomością języka finansowego, gdy Ty masz łatwą do zastosowania, przynoszącą natychmiastowe efekty i piekielnie skuteczną Ściągę – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku!

Poznaj sekret księgowych, przedsiębiorców,

pracowników Centrów Usług Wspólnych, dyrektorów finansowych i doradców podatkowych, którzy osiągają łatwą i sprawną komunikację w języku angielskim na profesjonalnym poziomie oraz nie mają obaw, że popełnią kosztowne pomyłki, i to w czasie krótszym niż 20 minut.

Wiem, że wielu profesjonalistów pracujących w księgowości i finansach stawia sobie za cel szybkie sprawdzenie poprawności terminów księgowych i finansowych oraz łatwą i sprawną komunikację z zagranicznym Zarządem i Centralą Spółki, brak problemów z pozyskiwaniem zagranicznych inwestorów i kontrahentów. Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje to zapoznaj się z poniższym tekstem. Przeczytanie go zajmie Ci 10 minut, a korzyści mogą być przeogromne.

Co się stanie, jeżeli zignorujesz te problemy?
Oczywiście możesz ignorować konsekwencje powyższych problemów. Możesz nie zauważać braku sprawnej komunikacji, groźby utraty wiarygodności, niemożność pozyskania zagranicznych kontrahentów i inwestorów czy realną możliwość popełnienia kosztownych błędów księgowych, ale prędzej czy później cała sytuacja zemści się na Tobie.

Zobacz, jak poradzisz sobie z tymi wyzwaniami i szybko osiągniesz założone cele.
Poznaj konkretne korzyści.
Na szczęście mamy dla ciebie rozwiązanie, a jest nim praktyczna Ściąga – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku.

Czy Ściąga – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku jest dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
✔ łatwa i profesjonalna komunikacja biznesowa w języku polskim i angielskim,
✔ szybka i bezbłędna interpretacja danych finansowych,
✔ brak obaw, że popełnisz kosztowne błędy.

Wszyscy lubimy prezenty,

dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze!

Jeżeli nadal się wahasz i zastanawiasz się czy ta propozycja jest dla ciebie to mam coś co być może wpłynie na twoją ostateczną decyzję.
Bonus #1
Sprawdzenie poprawności Ściągi przez brytyjskiego doradcę podatkowego z ogromnym doświadczeniem zawodowym zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii, Pana Richarda Wernicka (Chartered Tax Adviser no. 139181, Chartered Institute of Taxation (CIOT)(www.tax.org.uk ). Godzina pracy takiego specjalisty kosztuje nawet 650 zł!

Tak, wiem, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w to rozwiązanie? Spokojnie, tutaj też Cię pozytywnie zaskoczymy…

Normalna cena to  150  (brutto), jednak w związku z premierą produktu możesz otrzymać Ściągę – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku za ułamek tej ceny, czyli jedyne 60 zł (brutto).

Jest jednak pewien haczyk, ta dająca przewagę oferta nie będzie trwała wiecznie.

Pośpiesz się zanim cena wzrośnie!

Jeszcze się wahasz? To normalne, dlatego czytaj dalej
Rozumiem Cię, może wydawać się, że inwestycja w proponowane rozwiązanie jest wysoka jednak, gdy rozbijesz te kwotę na miesiąc to wychodzi jedyne 2 zł dziennie. Pomyśl, że te 2 zł dziennie wydajesz na niepotrzebne produkty. W tym przypadku kwota wydana na Ściągę – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku jest inwestycją na lata.

Co najbardziej podoba się w naszym rozwiązaniu?

Przeczytaj te opinie:

  1. praktyczna,
  2. łatwa i dyskretna do zastosowania,
  3. gwarantowana poprawność fachowych terminów.

Dla kogo jest to rozwiązanie?
Mamy świadomość, że Ściąga – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku nie jest dla wszystkich.

Polecamy ją szczególnie:

  • księgowym,
  • doradcom podatkowym,
  • pracownikom działów finansowych,
  • przedsiębiorcom.

PS. Pomyśl o Ściądze – bilans oraz rachunek zysków i strat po polsku i angielsku jak o inwestycji w swoją przyszłość!